Przykładowe murale i graść informacji

 

Cycle Blood

Rozmiar muralu: 2,5mx2,5m

Czas malowania: 2 dni

Ściana gładka żelbetonowa. Farba: Hypoalergiczna farba do wnętrz. Projekt własny.

„Jesteś artystą, masz wyobraźnię, chcę tu wszystko to co dla mnie ważne: Warszawa, logo firmy, kolory i oczywiście moja pasja czyli kolarstwo” – mówi do mnie Tobiasz. Przeładowałem zwoje i potem rozlałem się na ścianie. Tobiasz to miejsce zaczął nazywać „Swoją Świątynią”.Jeleń w lesie

Rozmiar ściany 10mx3m

Czas malowania: 8 dni

Ściana z blachy. Farba: Podkład zielona emalia do metalu, następnie farba fasadowa. Projekt własny.

Mural malowany na totalnym spontanie. Wyobraź sobie działkę w lesie, drewniany dom, ogromną altanę, piękny ogród, wokół cisza, spokój, ptaszki ćwierkają, a gdzieś w oddali słychać perliczki… Cudowne miejsce na odpoczynek. Wszystko pięknie, gdyby nie okrutna biała blacha od strony podwórka oszpecająca wszystko. Koszmar! To jeden z tych projektów, gdzie klient nie miał pomysłu, co tam zrobić. Przed ścianą stanąłem z telefonem w ręku i cały projekt „szyłem” na poczekaniu.Nie taki Tajemniczy Ogród

Rozmiar ściany 15mx5m + 8mx4m

Czas malowania: Ogród – 7 tygodni. Góry – 3 tygodnie

Ściana otynkowana. Farba: Podkład biały elewacyjny Caparol, następnie farba fasadowa. Projekt własny – składany ze zdjęć.

Ściana wielka jak dwie stodoły. Garaże na ciężarówki to sąsiedztwo Pana Bogdana. Kiedyś na tej ścianie miał winogron, a gdy się go pozbył.. no cóż, oczy bolały. Ponadto ściana wchodzi jeszcze nad garaż, także temat był rozłożony na dwa razy. Nad garażem klient chciał góry, a gdy już to marzenie udało mi się spełnić, to na powierzchni po winogronie jego żona zażyczyła sobie naturalny ogród. Teraz ten mural jest moją największą wizytówką, gdyż można go zobaczyć z ulicy. Także zapraszam do Kobyłki na ulicę Czarna Kawka.


Kyoko Sushi

Rozmiar ściany 3mx3,5m

Czas malowania: 10 dni

Ściana gładka, otynkowana, biała. Farba: Hypoalergiczna farba do wnętrz. Projekt ze zdjęcia.

Nie wiem jak Ty, ale ja uwielbiam Sushi! Kiedy realizowałem to zlecenie, nie mogłem się oprzeć zupom i smakołykom z tej knajpy! Malowanie w Kyoko, wiązało się z wyjeżdżaniem o 4:20 rano. Gdybym robił to pół godziny później, to 30km jechałbym przynajmniej przez dwie godziny przez remonty dróg i ogromne korki! Poza tym knajpa funkcjonowała od 12:00, także był wybór, albo po nocach, albo od świtu. Jeśli tylko mogę, to wybieram opcję ze wschodem słońca. Zapraszam do Józefowa pod Warszawą na wyśmienite jedzenie przy istnie japońskim wnętrzu którego jestem częścią.


Stolica w mieszkaniu

Rozmiar ściany 7mx3,5m

Czas malowania: 10 dni

Ściana gładka, otynkowana, biała. Farba: Hypoalergiczna farba do wnętrz. Projekt ze zdjęcia.

Jakby ktoś Tobiaszowi zaproponował fototapetę to zastrzeliłby go śmiechem. Jak to sam powiedział „Ja wolę innowacyjne rozwiązania”. Zapragnął Warszawy na swojej ścianie w mieszkaniu. Projekt wnętrza dopełniła firma E2projekt. Chyba sam przyznasz, że nie wygląda jak klasyczny salon?


Zatoka Ha Long do snu…

Rozmiar ściany 5mx2,5m

Czas malowania: 15 dni

Ściana gładka, otynkowana, biała. Farba: Hypoalergiczna farba do wnętrz. Projekt ze zdjęcia.

Sypialnie to bardzo ciekawe miejsca na murale. W zasadzie nie spędzasz tam tak wiele czasu (nie licząc samego snu). Dlatego niech kojarzy nam się z samymi przyjemnymi rzeczami. Na ścianach również.

Mural nad łóżkiem:

Miejsce na półki i telewizor jest gotowe!
Korzenie oplatające ruiny to będzie dobry zabieg maskujący dla wiszących kabli. 🔌🌳